INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Era Rusi rrëfen gafën e Top Fest; Unë dhe Xhensila Myrtezaj morëm çmimet e njëra-tjetrës

Era Rusi rrëfen gafën e Top Fest; Unë dhe Xhensila Myrtezaj morëm çmimet e njëra-tjetrës

Publikuar më: 12:54 06-01-2018

Kjo nuk dihej deri në momentin që ajo vetë e tha publikisht.

Era Rusi teksa ka qenë e ftuar në emisionin Pop Culture, ka folur jo vetëm për projektet e reja muzikore por edhe për një incident të ndodhur vite më parë në Top Fest. Era tha se Çmimi i Internetit qe ajo fitoi me këngën “Hajde me ne”, në fakt ishte çmimi i Xhensila Myrtezajt. Ndërsa kjo e fundit u vlerësua me çmimin “Best Pop Rock” me këngën “Jeton tek unë” që gjithashtu ishte çmimi i Erës:

“Tani mund ta them se kanë kaluar shumë vite dhe nuk i mbetet hatri askujt. Në atë edicion çmimi im u ngatërrua me çmimin e Xhensilës. Çmimi i Internetit përkthehet çmimi i publikut dhe unë mendoja që dikush nga publiku të reagonte dhe të thoshte ‘nuk kemi votuar pët këtë. Por pas saj, asgjë nuk ndodhi, publiku nuk e kuptoi se cilit iu dha çmimi i tij – tregon Era .

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0038127899169922
    array(1) { ["section"]=> string(93) "era-rusi-rrefen-gafen-e-top-fest-une-dhe-xhensila-myrtezaj-morem-cmimet-e-njera-tjetres-46786" }