INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Era mbuloi gjoksin me dy penisë gjigandë! Fansat “e masakrojnë”, modelja e njohur amerikane i lë këtë koment [FOTO]

Era mbuloi gjoksin me dy penisë gjigandë! Fansat “e masakrojnë”, modelja e njohur amerikane i lë këtë koment [FOTO]

Publikuar më: 13:27 15-10-2017

Ajo njihet si një personazh moskokçarës dhe fjala "turp" nuk ekziston në fjalorin e saj.
Këngëtarja e sukseshme, tashmë edhe në tregun ndërkombëtar ka provokuar fansat me një foto që ka postuar së fundmi në Instagram. Deri më tani e kemi parë me veshje të ndryshme, por në këtë foto na ka çuditur të gjithëve. E veshur me një dekolte të verdhë, ku gjoksi mbulohet me dy penisë gjigandë, ajo ka habitur fansat.
Menjëherë fotografia u komentua shumë të cilët ku disa fansa e quajtën si art, e një numër i madh i ndjekësve të këngëtares kishin shumë komente negative.

collagekomenten.jpg


Era ka postuar gjithashu një foto me një veshje ku është stampuar fytyra e Paris Hilton.
“Parisi të thërret dhe unë them, po, po”, shkroi ajo bashkangjitur fotos.
E kjo duket se nuk kaloi pa u vënë re nga bukuroshja amerikane, e cila i ktheu komentin këngëtares shqiptare
“Kjo është shumë seksi”, i ka shkruar Parisi.

eritada.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 1.7181780338287
    array(1) { ["section"]=> string(115) "era-mbuloi-gjoksin-me-dy-penise-gjigande-fansat-e-masakrojne-modelja-e-njohur-amerikane-i-le-kete-koment-foto-39026" }