INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefin po e dëgjon e gjithë BOTA! Renditet e #4-ta në YouTube dhe fytyra e shqiptares shfaqet në Times Square NYC. Arrin miliona klikime! [FOTO]

Era Istrefin po e dëgjon e gjithë BOTA! Renditet e #4-ta në YouTube dhe fytyra e shqiptares shfaqet në Times Square NYC. Arrin miliona klikime! [FOTO]

Publikuar më: 22:55 25-05-2018

Tashmë të gjithë do njihen me yllin shqiptar, ERA ISTREFI!

Këngëtarja e famshme e shumë HIT-eve, Era Istrefi do të këndojë himnin zyrtar të Kampionatit Botërore Rusi 2017 së bashku me Nicky Jam dhe Will Smith. Kënga ka filluar të arrijë suksese të medha. Tani është e #4-ta në YouTube Trendings dhe pa bërë 24 orë nga publikimi kënga ka arritur mbi 2 milion klikime. Mirëpo lajmet e mira për Erën nuk mbarojnë këtu. Pak më parë Istrefi na tregoi se ajo bashkë me bashkëpuntorët e këngës janë shfaqur edhe në Times Square në New York. Kjo gjë e ka bërë mjaft të lumtur Erën dhe është mëse normale. Madje edhe Nicky Jam ka bërë ‘repost’ postimin e saj në Instagramin e tij. Erës tashmë ndjekësit po i rriten dhe ne shpresojmë ta shohim edhe më lart!/intv.al/

cdfd10f0-ff61-42b6-bca2-079c4d90bc8b.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029270648956299
    array(1) { ["section"]=> string(150) "era-istrefin-po-e-degjon-e-gjithe-bota-renditet-e-4-ta-ne-youtube-dhe-fytyra-e-shqiptares-shfaqet-ne-times-square-nyc-arrin-miliona-klikime-foto-59624" }