INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi zbulon surprizën e rradhës, por të gjithë po ‘çmenden’ pas këtij detaji [VIDEO]

Era Istrefi zbulon surprizën e rradhës, por të gjithë po ‘çmenden’ pas këtij detaji [VIDEO]

Publikuar më: 18:39 02-11-2018

Era Istrefi tashmë po ngjit shkallët e suksesit në muzikën ndërkombëtare dhe sigurisht nuk mund të ishim më shumë krenarë se kaq.

Projektet e saj më të fundit janë kthyer hite menjëherë dhe këngëtarja më tej ka zbuluar se shumë shpejt do të vijë me bashkëpunime mjaft të fuqishme me artistët ndërkombëtarë Jonas Blue dhe Willy Williams.

Akoma në atmosferën e Halloween, Era sapo ka zbuluar surprizën e saj të rradhës.

Ajo ka ndarë me fansat një pjesë nga kënga e saj më e re që m siguri pritet të publikohet së shpejti.

Detaji që i bëri të gjithë fansat e Erës të “çmenden” pas kësaj kënge ishte pjesa në të cilën Era këndon dhe në shqip.

 

 

 

View this post on Instagram

???????

A post shared by Era (@eraistrefi) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075240135192871
    array(1) { ["section"]=> string(92) "era-istrefi-zbulon-surprizen-e-rradhes-por-te-gjithe-po-cmenden-pas-ketij-detaji-video-77460" }