INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi publikon këngën e re, e dëgjuat ‘Origami’? [VIDEO]

Era Istrefi publikon këngën e re, e dëgjuat ‘Origami’? [VIDEO]

Publikuar më: 12:16 30-03-2018

Ashtu siç edhe kishte premtuar, Era Istrefi publikoi sot këngën e saj të re: ‘Origami’, në bashkëpunim me Maphorisa.

Një tekst në gjuhën shqipe dhe atë angleze dhe një muzikë me ritme që të mbeten në mendje, premtojnë për një sukses të radhës të saj.

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00414705276489
    array(1) { ["section"]=> string(62) "era-istrefi-publikon-kengen-e-re-e-degjuat-origami-video-54074" }