INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi publikon foton “legjendare” mes yjeve të famshëm, artisti me famë BOTËRORE ka diçka për t’i thënë [FOTO]

Era Istrefi publikon foton “legjendare” mes yjeve të famshëm, artisti me famë BOTËRORE ka diçka për t’i thënë [FOTO]

Publikuar më: 18:19 03-06-2018

Tashmë mund të themi me plot gojën se Era Istrefi është një yll ndërkombëtar. Vetëm para disa ditëve ajo publikoi bashkëpunimin e rëndësishëm me Ëill Smith dhe Nicky Jam, që është kënga e Botërorit 2018.

“Live it up” do të jetë një hit i padiskutueshëm i kësaj vere dhe Era sigurisht do të jetë këngëtarja më e përfolur në botë.

Ajo ka filluar të shijojë suksesin dhe famën nëpër botë dhe sot ka publikuar një foto që ajo e quan legjendare.

Bashkë me Will Smith, Nicky Jam dhe ish- futbollistin e famshëm Ronaldinho ka pozuar mes fansave dhe ajo e përshkruan foton e postuar në Instagram: “Një foto legjendare”.

Në këtë foto nuk ishte ai që ka realizuar këngën, pikërisht dj i mirënjohur DIPLO, por nëse mungonte në foto, ai është siguruar që të jetë në komente, pasi i ka komentuar disa emoji “flakë” Era Istrefit, si për t’i treguar se me të vërtetë kjo është një foto “legjendare”. 

LEGJENDAd.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025129318237305
    array(1) { ["section"]=> string(117) "era-istrefi-publikon-foton-legjendare-mes-yjeve-te-famshem-artisti-me-fame-boterore-ka-dicka-per-t-i-thene-foto-60578" }