INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi publikoi videon ku performon në Dubai, por shihni ç’na kapi syri! Me siguri ky detaj ju ka shpëtuar [FOTO]

Era Istrefi publikoi videon ku performon në Dubai, por shihni ç’na kapi syri! Me siguri ky detaj ju ka shpëtuar [FOTO]

Publikuar më: 22:40 04-05-2018

Era Istrefi kapi milionëshin e parë në Instagram dhe sot po shijon këtë sukses. Së fundmi Era Istrefi ka performuar në dy nga club-et me te famshem ne Dubai dhe pranë vetes ka patur edhe disa prej familjarëve tesaj. Por si duket ata nuk ishin shqiptarët e vetëm aty.

Në videon e postuar nga Strefie në Instagram, ajo shihet teksa performon por kamera që e ka xhiruar ka kapur edhe një moment nga publiku dhe një prej tyre shihet teksa bën shqiponjën. Detaj me të vërtetë i bukur dhe i veçantë në videon më poshtë./intv.al/

eraa.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0053730010986328
    array(1) { ["section"]=> string(120) "era-istrefi-publikoi-videon-ku-performon-ne-dubai-por-shihni-c-na-kapi-syri-me-siguri-ky-detaj-ju-ka-shpetuar-foto-57330" }