INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi për pak zbulon pjesët intime [FOTO]

Era Istrefi për pak zbulon pjesët intime [FOTO]

Publikuar më: 12:54 27-12-2017

Daljet e saj shpesh shoqërohen edhe me komente.

Era Istrefi këtë vit ka qenë mjaft aktive me koncerte si dhe premton një vit të ri plot surpriza. Këngëtarja së fundmi po shijon dy projektet që kanë sukses ndërkombëtar  si dhe koncertet e fundvitit. Këtë herë Era u paraqit mjaft seksi, me një fund tepër të shkurtër i cili në njërën anë linte shumë pak vend imagjinatës, pasi për pak i zbulonte pjesët intime. 

25038566_820939231440815_4059792680920547328_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027680397033691
    array(1) { ["section"]=> string(51) "era-istrefi-per-pak-zbulon-pjeset-intime-foto-46014" }