INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi paralajmëron fansat! Ka gati...[FOTO]

Era Istrefi paralajmëron fansat! Ka gati...[FOTO]

Publikuar më: 10:02 08-06-2018

Bashkëpunimi me Will Smith dhe Nicky Jam e ka ngritur tashmë në nivelin e yjeve ndërkombëtar dhe suksesi i Era Istrefit sa vjen edhe shtohet.

Ndonëse fillimi i sezonit veror na ka gjetur me prurjen e shumë klipeve të reja nga artistë të ndryshëm, duket se dhe Era e ka gati klipin e ri.

Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja me një Instastory të publikuar ku ka zbuluar se klipi publikohet sot ndërsa titulli do të jetë: “Prisoner”.

Le të shpresojmë që Era të godasë përsëri në shenjë...

xrth45.PNG

Article Logic
Execution time: 0.00073599815368652
array(1) { ["section"]=> string(50) "era-istrefi-paralajmeron-fansat-ka-gati-foto-61048" }