INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi mbështet këtë këngëtare shqiptare [FOTO]

Era Istrefi mbështet këtë këngëtare shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 15:33 26-07-2017

Ndërkohë që mes shumë të tillave mund të ekzistojë xhelozi, me Era Istrefin ndodh ndryshe.

Ajo nuk ngurron të mbështesë disa nga koleget e saj dhe njëra ndër to është edhe Anxhelina Hadërgjonaj. Të dyja këngëtaret nga Kosova kanë arritur të kapërcejnë kufinjtë shqiptarë dhe depërtojnë në muzikën ndërkombëtare. Ndërsa Era e ka marrë tashmë famën e kërkuar jashtë, Anxhelina duket se është drejt asaj rruge. Herë pas here kjo e fundit poston video me covera të kënduar nga vetë ajo dhe në komente nuk mungon pozitiviteti i Erës duke i dhënë sa më shumë shtysë që edhe Anxhelina të prekë një ditë hapat që ka prekur ajo vetë.

fghfhtg.jpg

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00453186035156
    array(1) { ["section"]=> string(56) "era-istrefi-mbeshtet-kete-kengetare-shqiptare-foto-33172" }