INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi mahnit në Rumani, këndon shqip ndërsa Elvana Gjata performon në Francë [FOTO/VIDEO]

Era Istrefi mahnit në Rumani, këndon shqip ndërsa Elvana Gjata performon në Francë [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 23:04 05-08-2017

Dy shqiptare sot shkëlqyen në performancat e tyre në Rumani dhe Francë…

Era Istrefi ishte e ftuar sot për të performuar në festivalin "UnTold Festival". Ajo këndoi disa nga këngët e saj në shqip si “Njo si ti” apo edhe hitin që e bëri të famshme në gjithë botën “Bon Bon”, ndërsa Elvana Gjata ishte e ftuar si pjesëmarrëse në festivalin e përvitshëm të radios franceze ‘NRJ Summer Tour’, ku nisi promovimin e hitit. Ajo ka nisur turin veror, duke e nisur nga Franca të cilët e kanë mirëpritur mjaft mirë performancën e 30-vjeçares.

“Kalova një ditë fantastike sot në Leucate, në intepretimin tim të parë të Forever is Over,” – shkruajti ajo në Instagram.

 

Thank you #Romania??

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075368881225586
    array(1) { ["section"]=> string(98) "era-istrefi-mahnit-ne-rumani-kendon-shqip-ndersa-elvana-gjata-performon-ne-france-foto-video-33961" }