INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi i mori bashkëpunëtorin Dafina Zeqirit, por French Montana thotë diçka për njërën prej tyre [FOTO/VIDEO]

Era Istrefi i mori bashkëpunëtorin Dafina Zeqirit, por French Montana thotë diçka për njërën prej tyre [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 13:57 17-07-2017

U tha se Era Istrefi “ia mori kalanë nga brenda” Dafina Zeqirit.

Forbes zbuloi se këngëtarja e  hitit “Bon Bon” ka gati projektin e saj të ri ndërkombëtar, me reperin e njohur French Montana. Më 25 gusht pritet të publikohet dhe bashkëpunimi i tyre  “No I love Yous”. Kujtojmë që ishte Dafina e para që bashkëpunoi me reperin  ndaj edhe ky i fundit e përmend emrin e këngëtares shqiptare, e cila do të jetë backvokal në këngën e tij të radhës. 

sfdedfer.png

Vetë Duffye vazhdon të mbështesë French Montanan në publikimin e albumit.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003187894821167
    array(1) { ["section"]=> string(118) "era-istrefi-i-mori-bashkepunetorin-dafina-zeqirit-por-french-montana-thote-dicka-per-njeren-prej-tyre-foto-video-32534" }