INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi i lë komentin epik në foto Rihannas [FOTO]

Era Istrefi i lë komentin epik në foto Rihannas [FOTO]

Publikuar më: 15:26 30-07-2017

Krah fotove të Rihannas nuk lexon vetëm komentet e Noizy-t. 

Këngëtarja nga Barbadosi ka  edhe simpatinë e Era Istrefit. Por ndryshe nga reperi shqiptar i cili i lë komente tepër pikante 29 vjeçares, Era  i shpreh thjeshtë pëlqimin e saj  në daljen  e fundit, në premierën e filmit “në premierën e filmit të saj “Valerian and The City of a Thousand Planets” në Paris ku i la të gjithë me gojë hapur. Vajza e keqe Riri u shfaq si gjithmonë shumë seksi, me fustanin që ia nxirrte në pah format e admirueshme dhe me gjoksin i cili ishte gati duke i shpërthyer.

loili.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0027811527252197
  array(1) { ["section"]=> string(50) "era-istrefi-i-le-komentin-epik-rihannas-foto-33475" }