INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi i la pa fjalë të gjithë: Zyrtarisht e martuar me… [FOTO]

Era Istrefi i la pa fjalë të gjithë: Zyrtarisht e martuar me… [FOTO]

Publikuar më: 16:24 06-07-2018

Faton Shoshi është një nga meshkujt e vetëm me të cilin Era Istrefi ëhstë përfolur për një lidhje. Këngëtarja aktualisht po shijon suksesin ndërkombëtar, gjithnjë në rritje.ndërsa këtë herë na ka surprizuar edhe për jetën private. Ndërkohë që po përflitej për një lidhje me Diplon, ajo na sjell këtë foto me një unazë në gishtin e fejesës dhe krah saj shkruan: Sapo u martova zyrtarisht me veten’,. Të jetë kjo një përgjigje e nënkuptuar për fjalët e përhapura së fundmi?

36791567_1442880909191237_5246144368418488320_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031528472900391
    array(1) { ["section"]=> string(70) "era-istrefi-i-la-pa-fjale-te-gjithe-zyrtarisht-e-martuar-me-foto-64061" }