INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi i çudit të gjithë! Tregon gjoksin dhe thithkat, shihni si ''e ngacmojmë'' Blunt dhe Real [FOTO]

Era Istrefi i çudit të gjithë! Tregon gjoksin dhe thithkat, shihni si ''e ngacmojmë'' Blunt dhe Real [FOTO]

Publikuar më: 17:17 02-07-2018

Duhej një pozë e tillë në këtë vend të veçantë! 

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të mira shqiptare e cila po shijon sukseset e projekteve të fundit. Ajo ia doli të jetë zëri i këngës zyrtare të Kampionatit Botëror, “Russia 2018”, duke kënduar “Live it Up” bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam. Edhe pak ditë e ndajnë nga nisja e saj për në Rusi dhe së fundmi ka udhëtuar drejt Berlinit nga ku ka pozuar në një vend në të cilin ishte shkruar emri i saj “ERA”.

KATII.jpg

 

Ajo ka provokuar e veshur me një bluzë e cila i zbulonte pothuajse tërësisht gjoksin dhe ku i duken thithat dhe komentet ishin nga më të ndryshmet. Por sigurisht që nuk mund të mugonte dyshja e famshme “BluntandReal” të cilët kanë komentuar disa emoji me ujë, si për t’i treguar që është “më e stërpikta.

ERITA.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0042791366577148
    array(1) { ["section"]=> string(105) "era-istrefi-i-cudit-te-gjithe-tregon-gjoksin-dhe-thithkat-shihni-si-e-ngacmojme-blunt-dhe-real-foto-63519" }