INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi feston ditëlindjen, mësoni sa vjeç bën këngëtarja [FOTO]

Era Istrefi feston ditëlindjen, mësoni sa vjeç bën këngëtarja [FOTO]

Publikuar më: 10:27 04-07-2017

Këngëtarja e super hitit botëror, Era Istrefi, sot është në qendër të vëmëndjes për diçka tjetër.

Sot ajo feston ditëlindjen dhe mbush plot 23 vjeç. Vajza energjike ka marrë urime të shumta nga familja, miqtë dhe fansat. Por ndërkohë ajo vetë i kishte nisur festimet me një shishe shampanjë “Dom Perignon” duke uruar veten: “Happy Bdayto me”. Edhe 100 Era.

19755867_10209492365295449_136273698_n.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011770725250244
    array(1) { ["section"]=> string(71) "era-istrefi-feston-ditelindjen-mesoni-sa-vjec-ben-kengetarja-foto-31624" }