INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi e paska publikuar këngën e re, por jo për publikun shqiptar! Ja kush janë dy emrat e famshëm të përfshirë [VIDEO]

Era Istrefi e paska publikuar këngën e re, por jo për publikun shqiptar! Ja kush janë dy emrat e famshëm të përfshirë [VIDEO]

Publikuar më: 15:06 05-02-2019

Prej kohësh tashmë po presim projektet më të fundit muzikore të Era Istrefit.

Këngëtarja deri më tani na ka zbuluar pamjen e saj dhe prapaskenat e videoklipeve që po xhiron, por asnjërën nga këngët nuk  eka publikuar për publikun shqiptar. 

E megjithatë Era ka publikuar sot një video të një skene të madhe ku shfaqet duke performuar me dy DJ të famshëm Dimitri Vegas dhe Like Mike. 

Kënga titullohet “Selfish” dhe do të vijë shumë shpejt, bën me dije këngëtarja.

Tepër ritmike dhe e fuqishme, jemi të sigurt që kjo do të jetë kënga e preferuar e club-eve në Shqipëri e Kosovë.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

Selfish with @dimitrivegasandlikemike is coming soon ???

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010130167007446
    array(1) { ["section"]=> string(130) "era-istrefi-e-paska-publikuar-ke-kengen-e-re-por-jo-per-publikun-shqiptar-ja-kush-jane-dy-emrat-e-famshem-te-perfshire-video-86203" }