INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Epo këtë nuk na e kishin zënë veshët Rihanna në linjën e saj të re sjell dhe produktin më të çuditshëm ndonjëherë! [VIDEO]

Epo këtë nuk na e kishin zënë veshët Rihanna në linjën e saj të re sjell dhe produktin më të çuditshëm ndonjëherë! [VIDEO]

Publikuar më: 15:43 19-10-2018

Tashmë rihanna është afrimuar në industrinë e bukurisë me linjën e saj të produkteve të make up-it “Fenty Beauty”.

Fillimisht të gjithë fansat e këngëtares u dashuruan me diversitetin e nuancave të ngjyrës së fondatinës, për të gjitha llojet e ngjyrave të lëkurës, çka ishte një risi në tregun e bukurisë.

Me produktet e reja që Rihanna po sjell duket se po rezulton mjaft e suksesshme. 

Por së fundmi, me koleksionin më të ri të highlighter-ave me shumëllojshmëri ngjyrash, Rihanna duket se ka sjellë dhe njëprodukt që shumë e e konsiderojnë disi të çuditshëm.

Ndërsa ka demostruar perms një videoje produktet e saj ajo përdor pluhurat me xixa te sytë dhe mollëzat, kalon furçën edhe te VESHI.

Po e lexuat mirë, që tani e tutje edhe veshët duhet të shkëlqejnë!

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.01017689704895
    array(1) { ["section"]=> string(125) "epo-kete-nuk-na-e-kishin-zene-veshet-rihanna-ne-linjen-e-saj-te-re-sjell-dhe-produktin-me-te-cuditshem-ndonjehere-video-75868" }