INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Eni Koçi jep lajmin e mirë! Së shpejti pritet të sjellë për publikun...[FOTO]

Eni Koçi jep lajmin e mirë! Së shpejti pritet të sjellë për publikun...[FOTO]

Publikuar më: 12:13 12-09-2018

Është një nga zërat më të talentuar të showbizz-it dhe shpesh Eni Koçi i ka suprizuar të gjithë me këngët e veçanta dhe shumë të arrira që ka prezantuar në publik.

Edhe këtë herë këngëtarja ka dhënë një lajm të mirë duke paralajmëruar lancimin e klipit të ri.

Lajmin e ka dhënë vetë Eni me një foto të postuar në Instagram.

E veshur në një bluzë sportive në ngjyrë të verdhë, këngëtarja ka shkruar se së shpejti publikon këngën e re me titullin ‘’Zemër’’.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të shpresojmë që Eni të sjellë përsëri një klip që do të kthehet në një hit muzikor.

xgfbhs53.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.015897035598755
    array(1) { ["section"]=> string(78) "eni-koci-jep-lajmin-e-mire-se-shpejti-pritet-te-sjelle-per-publikun-foto-71417" }