INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Endrit Mertiri flet për lajmet mbi prishjen e marrëdhënies me Aurela Hoxhën [FOTO]

Endrit Mertiri flet për lajmet mbi prishjen e marrëdhënies me Aurela Hoxhën [FOTO]

Publikuar më: 11:47 12-01-2018

Më shumë se sa festimi i ditëlindjes së tij, u vu re mungesa e një mikeshe të vjetër të fotografit Endrit Mertiri.

Madje ajo as nuk e uroi. Kaq mjaftoi që të gjithë të mendonin se Aurela Hoxha dhe Endrit Mertiri e kishin prishur marrëdhënien. Por ka qenë vetë fotografi ai që ka reaguar mëngjesin e sotëm teksa ka qenë i ftuar në ‘Wake Up’ në Top Channel.

“Mesazhet vijnë në vende të ndryshme,- u shpreh ai. Nuk kam ndërmend të sqaroj njeri.  Janë disa gjëra personale që unë zgjedh t’i mbaj për vete. Edhe nëse do ta prishnim marrëdhënien,s’do ta bënim publike. Mediat e ekzagjerojnë’, u shpreh ai duke i lënë sërish në dyshim të gjithë për të vërtetën e marrëdhënies së tij me modelen. 

mnvbcv.png

dfghgjhjkh.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00073695182800293
    array(1) { ["section"]=> string(86) "endrit-mertiri-flet-per-lajmet-mbi-prishjen-e-marredhenies-me-aurela-hoxhen-foto-47338" }