INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ende e dashurar me ish banorin? Xhensila Pere zbulon detajin [FOTO]

Ende e dashurar me ish banorin? Xhensila Pere zbulon detajin [FOTO]

Publikuar më: 16:02 13-02-2018

Xhensila Pere është një emër i njohur tashmë edhe në mediat online. Ish banorja e Big Brother mori goxha famë gjatë qëndrimit në këtë reality show.

Gjatë pjesëmarrjes së saj në këtë ‘reality show’ Xhensila krijoi dhe një lidhje me një konkurrent tjetër, Fatjonin. Por edhe pse historia e tyre përfundoi , duket se Xhensila nuk nuk po mundet ta lërë pas të shkuarën. Në ‘Instagram’-in e saj ajo ka postuar një video ku duket me një gotë vere në dorë dhe në sfond është kënga ‘Më fal’ e Elvana Gjatës. Këtë video Xhensila e ka shoqëruar me mbishkrimin: “Për cilin F jeni duke pirë?!” E duke qenë se po afron dita e të dashuruarve, ndoshta edhe Xhensila po rikujton edhe njëherë lidhjen e saj të dashurisë me Fatjonin. 

28081467_553979078300760_580478631_o.png

 

Xhensilafatjoni.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027050971984863
    array(1) { ["section"]=> string(70) "ende-e-dashurar-me-ish-banorin-xhensila-pere-zbulon-detajin-foto-50226" }