INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Enco, çuni babit!’ Këngëtarja e famshme poston FOTON pa ‘pikë grimi’ në fytyrë, plas gallata në rrjet

‘Enco, çuni babit!’ Këngëtarja e famshme poston FOTON pa ‘pikë grimi’ në fytyrë, plas gallata në rrjet

Publikuar më: 17:45 15-04-2018

Jemi mësuar ta shohim të kuruar në çdo dalje publike, Encën dhe çdo personazh publik. Të rrallë janë VIP-at të cilët preferorjnë të dalin pa make-up në intervista apo qoftë edhe në rrjetet e tyre sociale. Por disa prej tyre janë ‘guximtare’ dhe nuk kanë frikë nga komentet qe mund të marrin lartë e poshtë.

Enca është ndër ato këngëtare e cila edhe pse shumë e suksesshme, del edhe pa make-up, madje e jep vetë komentin para se të tjerët ta bëjnë për te. Me shaka këngëtarja e HIT-it “Dua”, ka një mbishkrim shumë ‘funny’: “Enco, çuni babit!” Kaq ka mjaftuar edhe të gjithë janë duke lënë komentin e tyre./intv.al/

d1_1523537305-1721097.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00085592269897461
    array(1) { ["section"]=> string(108) "enco-cuni-babit-kengetarja-e-famshme-poston-foton-pa-pike-grimi-ne-fytyre-plas-gallata-pas-mbishkrimit-55322" }