INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Encës i vjen në majë të hundës, shikoni çfarë poston këngëtarja [FOTO]

Encës i vjen në majë të hundës, shikoni çfarë poston këngëtarja [FOTO]

Publikuar më: 15:29 01-11-2017

Enca është njëra ndër këngëtaret së cilës i pëlqen të jetë në qendër të vëmëndjes.

Ndaj edhe jo pak herë është bërë kryefjala e lajmeve rozë  dhe thuajse gjithmonë i ka marrë me sportivitet. Por këtë herë duket se është mbushur kupa duke bërë t’i vijë në majë të hundës. Këtë e tregon edhe postimi i saj i bërë vetëm pak më parë ku shkruan: ‘Një sy qorr e një vesh shurdh... por jo më, k*çka!’ Çfarë ta ketë acaruar vallë Encën? 

23140457_10212443609318591_1514471283_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031619071960449
    array(1) { ["section"]=> string(73) "ences-i-vjen-ne-maje-te-hundes-shikoni-cfare-poston-kengetarja-foto-40659" }