INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Enca “trondit” rrjetin me këtë foto, “e tradhton” veshja, i dalin të pasmet [FOTO]

Enca “trondit” rrjetin me këtë foto, “e tradhton” veshja, i dalin të pasmet [FOTO]

Publikuar më: 16:32 29-11-2017

Ajo është një nga këngëtaret më të mira shqiptare dhe di më së miri që çdo foto ta kthejë në lajm. E të njejtën gjë ka bërë ditën e sotme, duke “tronditur” rrjetin me një foto hot.  E shtrirë në shtrat, tek pjesa e fundshpinës veshja e ka “tradhtuar” dhe i ka zbuluar të pasmet e saj bombastike. Me dashje, pa dashje, Enca di si ti trajtojë 1.6 milion ndjekësit e saj dhe gjithmonë tërheq vëmendjen e të gjithëve.

ensa.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028719902038574
    array(1) { ["section"]=> string(80) "enca-trondit-rrjetin-me-kete-foto-e-tradhton-veshja-i-dalin-te-pasmet-foto-43407" }