INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Enca sërish ‘mbretëreshë’ e OTR? Shihni foton e saj krah çunave të grupit [FOTO]

Enca sërish ‘mbretëreshë’ e OTR? Shihni foton e saj krah çunave të grupit [FOTO]

Publikuar më: 18:59 14-12-2017

Pas sherrit me themeluesin e OTR, Noizyn, këngëtarja  e dashur për publikun, Enca u largua nga grupi. Dhe që nga ajo kohe, ish-mbreterësha e OTR dhe ZiniZin filluan të ngacmonin njëri-tjetrin nëpërmjet rrjeteve sociale dhe shpesh herë na bëjnë që të dyshjojmë se i kanë ndërprerë marrëdhënien mes tyre. Këtë herë Enca na ka habitur vërtetë ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me dy djem të grupit. Ato kurorat tek sytë na thonë se shumë shpejt mbase do të kemi një rikthim në fron të Encës. Ku i dihet, edhe ndodh. Presim.../intv.al/ 

25371017_2015762095335515_463703632_o.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013179779052734
    array(1) { ["section"]=> string(81) "enca-serish-mbretereshe-e-otr-shihni-foton-e-saj-krah-cunave-te-grupit-foto-44901" }