INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Enca sapo ndezi Instagramin ..dhe imagjinatën e meshkujve me foton e fundit [FOTO]

Enca sapo ndezi Instagramin ..dhe imagjinatën e meshkujve me foton e fundit [FOTO]

Publikuar më: 15:35 02-09-2017

Fotot hot tashmë janë bërë normale për Encën, por kjo e fundit  të lë pa fjalë.

Këngëtarja edhe këtë herë ka zgjedhur të tërheqë vëmëndje me format e saj dhe me pozat provokuese. Vetëm para pak minutash ajo postoi këtë foto ku në plan të parë janë të pasmet totalisht të zbuluara.  Dhe me të drejtë dikush i komenton: “Të pasmet e tua më të mëdha se e ardhmja ime’. 

fgrtgrtg.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011608600616455
    array(1) { ["section"]=> string(84) "enca-sapo-ndezi-instagramin-dhe-imagjinaten-e-meshkujve-me-foton-e-fundit-foto-35943" }