INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Enca sapo goditi kolegët me këtë që tha [FOTO]

Enca sapo goditi kolegët me këtë që tha [FOTO]

Publikuar më: 14:44 30-12-2017

Ajo vetë numëron plot një milionë ndjekës në Instagram duke u cilësuar edhe si ‘Mbretëresha e Instagramit’.

Edhe këngët e Encës numërojnë miliona klikime. Madje këngëtarja me postimin e bërë së fundmi iu ka lënë të gjithëve të kuptojnë se  klikimet e saj janë reale. Ndërkohë nuk mendon të njëtën gjë për klikimet e kolegëve të saj. Ndaj, edhe statusin e fundit mund ta konsiderojmë si një ‘diss’ për ta.  ‘Është qesharake për mua që ne jemi gati në vitin 2018 dhe ka akoma artistë që i blejnë shikimet në Youtube’ shprehet troç Enca.

26135336_10203905081303239_2041697288_n.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014100074768066
    array(1) { ["section"]=> string(50) "enca-sapo-goditi-koleget-me-kete-qe-tha-foto-46310" }