INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Enca rikutjon se do ta mbajë premtimin e dhënë [FOTO]

Enca rikutjon se do ta mbajë premtimin e dhënë [FOTO]

Publikuar më: 09:40 20-09-2017

Enca është një ndër emrat më të lakuar në muzikën shqiptare.

Pas këngës "Ciao" ajo vendosi t'i kushtojë vetes disa ditë pushimi bashkë me mikeshën e saj të ngushtë, Sara. Megjithatë këngëtarja nuk i harron fansat, as premtimet që ju bën atyre. Ndaj  ka kujtuar edhe njëherë premtimin e bërë pak kohë më parë. "Kujtoj që ju kam premtuar një version akustik. Nuk kam harruar", shrkuan ajo duke u bërë  artistja e radhës që ndjek këtë hap. Pas Elvana Gjatës dhe Besnikut të grupit 2PO2, edhe Enca do të sjellë versionin e saj akustik.

 21912830_10212152228394250_1526324784_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0036630630493164
    array(1) { ["section"]=> string(57) "enca-rikutjon-se-do-ta-mbaje-premtimin-e-dhene-foto-37111" }