INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Enca postoi foton SEKSI, ylli i PORNO-s i lë këtë koment [FOTO]

Enca postoi foton SEKSI, ylli i PORNO-s i lë këtë koment [FOTO]

Publikuar më: 14:10 09-07-2018

Fotoja seksi e Ences, postuar diten e djeshme ka bërë namin në rrjete sociale. Eshte shpërndarë pafund dhe është komentuar pafund. Fotoja theu edhe rekord me pëlqyeshmerine ne Instagram-in e Ences, mbi 130 mije 'like'.

Por një ndër ata qindra personave që pëlqyen këtë foto ishte edhe pornostarja e njohur, Kendra Lust.

Madje aktorja e filmave me pullë të kuqe i ka lënë edhe një koment, këngëtares shqiptare. Ajo ka vendosur një ikonë (emoji ) pjeshke, me të cilën komplimenton format e Encës. Vlen të thuhet se fotoja më poshtë është një ndër fotot më seksi që kemi parë nga Enca./intv.al/

ab0a45c3-7ce6-4d44-a7d8-32ff3270ea8b.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025060176849365
    array(1) { ["section"]=> string(66) "enca-postoi-foton-seksi-ylli-i-porno-s-i-le-kete-koment-foto-64363" }