INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Enca postoi foton duke dredhur një teke BAR, po ju me siguri e keni humbur këtë detaj [FOTO]

Enca postoi foton duke dredhur një teke BAR, po ju me siguri e keni humbur këtë detaj [FOTO]

Publikuar më: 22:06 17-04-2018

Shpesh herë shohim në llogarinë e yllit shqiptar, Encës foto apo video ku na tregon se tymos bar ose është gati ta dredhë një të tillë. Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet se po dredh një teke bar. Herët e tjera këngëtarja është parë të tymosë në Amsterdam, vend ku këto gjëra janë të zakonshme.

Mirëpo e vutë re detajin në foto? Fletët që po perdor janë dollarë me fytyrën e Encës dhe si duket nuk është e vetme por me shoqëri. Kot nuk e ka thënë edhe në tekstin e këngës, Ciao: “Dridhe njo e po pim bari”./intv.al/

2bb970e6-3423-46ef-ba16-6e94cb48d407.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033969879150391
    array(1) { ["section"]=> string(95) "enca-postoi-foton-duke-dredhur-nje-teke-bar-po-ju-me-siguri-e-keni-humbur-kete-detaj-foto-55571" }