INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Enca po digjet flakë ‘mes këmbëve’! Ul pantallonat...tregon mbathjet dhe gjoksin [FOTO]

Enca po digjet flakë ‘mes këmbëve’! Ul pantallonat...tregon mbathjet dhe gjoksin [FOTO]

Publikuar më: 18:53 12-10-2017

Nëse ka një personazh në botën e showbiz që di t’i vejë flakën internetit, ajo është Enca. Këngëtarja e njohur, e vëtëshpallur si “Mbretëresha e Instagram”, provokon gjithmonë me fotot dhe videot e sjaj në rrjetet sociale, e sigurisht që di çfarë t’ju ofrojë ndjekësve të saj të shumtë.

Këta të fundit, me siguri kanë ngelur me gojë hapur, nga postimet e ditës së sotme në Instagram.

Ajo është shfaqur vetëm me sutjena duke kënduar këngën e saj të re të cilën nuk e ka zbuluar ende, ndërkohë që kamerën e fokuson në pjesën e dekoltesë. Ndërsa në një tjetër postim Enca ul pantallonat duke treguar edhe të brendshmet. "Jo masa 0, por sërish masa seksi", shkruan këngëtarja në postimin provokues ku ka vendosur dhe një emoji flakë.

FLAK.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0007929801940918
    array(1) { ["section"]=> string(86) "enca-po-digjet-flake-mes-kembeve-ul-pantallonat-tregon-mbathjet-dhe-gjoksin-foto-38821" }