INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Enca nxeh sërish Instagramin me këtë video provokuese [FOTO]

Enca nxeh sërish Instagramin me këtë video provokuese [FOTO]

Publikuar më: 17:14 30-11-2017

Ajo është mishërim i provokimit.

Jo pak herë Enca ka tërhequr vëmëndje me ekstravagancën e saj dhe vazhdon ende ta bëjë këtë. Edhe këtë herë  ka nxehur rrjetet sociale më një video në të cilën dallohet të jetë veshur vetëm me një palë çizme të gjata ngjyrë portokalli dhe një fustan të shkurtër të zi. Teksa ka qënë duke shkrepur disa foto, fansat i kanë publikuar edhe videon ku duket teksa lëvbiz mbi shtrat dhe duke marrë poza provokuese. 

? @enca

A post shared by encasquadⓇ (@encasquad1) on

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00074911117553711
    array(1) { ["section"]=> string(64) "enca-nxeh-serish-instagramin-me-kete-video-provokuese-foto-43498" }