INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Enca ngacmon këngëtarin shqiptar [FOTO]

Enca ngacmon këngëtarin shqiptar [FOTO]

Publikuar më: 11:26 24-10-2017

Edhe pse i ri në moshë, është përfolur shpesh për lidhjet e tij me vajzat e njohura.

Por si duket ai nuk ngacmohet vetëm nga fanset e shumta, por edhe nga këngëtaret shqiptare. Njëra prej tyre e cila së fudmi ka nisur një shoqëri me këngëtarin Butrint Imeri, është Enca. Teksa Imeri ka tentuar të tregohet romantik duke postuar një foto ku mban një trëndafil të kuq në duar dhe ku shkruan: “Një lule për ty”, është Enca ajo që e ngacmon. Këngëtarja i komenton: “Vec 1?”, duke bërë kështu xheloze mjaft fanse të Butrintit.

frtgrtg.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030591487884521
    array(1) { ["section"]=> string(43) "enca-ngacmon-kengetarin-shqiptar-foto-39869" }