INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Enca në shtrat me të dashurin, uron ‘Natën e mirë’ [FOTO]

Enca në shtrat me të dashurin, uron ‘Natën e mirë’ [FOTO]

Publikuar më: 11:33 06-12-2017

Ajo kurrë nuk ka preferuar të flasë për jetën e saj private edhe pse gjithnjë përflitet në media.

Por herë pas here kënëgtarja i thyen rregullat dhe bëhet nostalgjike ose...ngacmuese. Këtë herë, Enca ka postuar foton nga shtrati ku krah vetes ka vizatuar një njeri duke e konsideruar si të dashurin e  saj.   “Natën e mirë nga unë dhe i dashuri im”, shkruan ajo në Instastorie.

unnamed-2_1.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00077581405639648
    array(1) { ["section"]=> string(58) "enca-ne-shtrat-me-te-dashurin-uron-naten-e-mire-foto-44073" }