INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Enca ndryshoi pamjen ashtu siç kishte paralajmëruar dhe ne kemi foton e parë pas ndryshimit, shikoni si duket [FOTO]

Enca ndryshoi pamjen ashtu siç kishte paralajmëruar dhe ne kemi foton e parë pas ndryshimit, shikoni si duket [FOTO]

Publikuar më: 09:15 18-04-2018

Prej disa ditësh Enca kishte paralajmëruar se do bënte një ndryshim në pamjen e saj dhe e mbajti fjalën.

Këngëtarja këto ditë ka udhëtuar drejt Prishtinës pasi këtë ndryshim ia besoi stilisti nga Kosova,Kaçi. Por ndërkohë që vetë ajo ende nuk ka publikuar asnjë foto për të parë si duket, ne e kemi një. 22 vjeçarja ka lyer flokët me fije të bardha dhe edhe pse fotoja është bardhe e zi, duket qartë ndryshimi i bërë.

30546606_10213699865764217_2146438589_o.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0013749599456787
  array(1) { ["section"]=> string(119) "enca-ndryshoi-pamjen-ashtu-sic-kishte-paralajmeruar-dhe-ne-kemi-foton-e-pare-pas-ndryshimit-shikoni-si-duket-foto-55589" }