INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Enca mbron fronin e mbretëreshës në OTR. I bën ''diss'' Dafina Zeqirit? [VIDEO]

Enca mbron fronin e mbretëreshës në OTR. I bën ''diss'' Dafina Zeqirit? [VIDEO]

Publikuar më: 22:02 16-11-2017

Edhe pse tashmë Enca dhe lideri i grupit OTR, Noizy nuk flasin me njëri-tjetrin, kimia mes tyre akoma është e madhe. Duket se dyshja gjithmonë flasin me kode, duke bërë postime me nënkuptime apo edhe “thumbojnë” njëri-tjetrin. Këto dite në median online u tha se Dafina Zeqiri po zë vendin e Ences duke u bërë ajo “mbreteresha” dhe Noizy “mbreti” por duket se kemi një reagim nga Enca e cila ka bërë publikuar në rrjete sociale një video ku ka bërë të ditur se ajo ka akoma mban kurorën e mbretereshes.

“Une jam e vetmja mbretëreshë”, mbishkruan ajo krahas videos ku ka vendour simbolin e mbretëreshës. Pra ç’ka na lë të kuptojmë se jo Dafina por asnjë tjetër nuk e zëvendëson dot./intv.al/ 

 

The one and only ??

A post shared by ENCA (@enca) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0015120506286621
    array(1) { ["section"]=> string(63) "enca-mbron-fronin-e-mbretereshes-ne-otr-i-ben-diss-dafina-42181" }