INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Enca ju tregon një sekret... sozinë e saj! [FOTO]

Enca ju tregon një sekret... sozinë e saj! [FOTO]

Publikuar më: 16:05 03-12-2017

Gjithashtu ju kërkon dhe falje që nuk ua ka treguar... 

Ajo është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe jo më kot mban titullin “mbretëresha e Instagramit”. Enca është shume aktive ne rrjete sociale dhe ka nje komunikim mjaft te mirë me ndjekësit e saj. Kete here ajo ka vendosur t’ua tregonte diçka që nuk ua kishte treguar më parë, një sekret. Dhe sekreti ishte një sozi e saj, ku në të vërtetë ishte vetja e saj. Ne kete menyre Enca po iu thotë se për disa veprime jo shumë të mira nuk i ka bërë ajo por sozia e saj. Mesa duket kjo “sozi” qenka më e keqe se Enca... hmm po më seksi kush ju duket?/intv.al/

enkaaaa.jpg

Gjithashtu ju kërkon dhe falje që nuk ua ka treguar... 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0016160011291504
    array(1) { ["section"]=> string(49) "enca-ju-tregon-nje-sekret-sozine-e-saj-foto-43787" }