INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Enca i thotë “Ciao” look-ut që kishte! Ndryshon pamjen në mënyrë drastike, vështirë ta njihni[FOTO]

Enca i thotë “Ciao” look-ut që kishte! Ndryshon pamjen në mënyrë drastike, vështirë ta njihni[FOTO]

Publikuar më: 18:30 27-08-2017

Ajo është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe padiskutim një nga personazhet më IN të momentit. Mirëpo jo rrallë herë e kemi parë të luajë me pamjen e saj dhe ditën e fundit është “shndërruar” në një Enca që se kishim parë ndonjëherë. Para disa ditësh e pamë me flokë rozë tashmë ajo është shndërruar në bionde të errët në të kaftë le të themi. Ajo ka ndarë dy foto me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram, në të cilat ka veshur një fustan i cili shkon shumë me flokët dhe ka dhënë një mesazh të rëndësishëm për femrat: “Një femër është e pandalshme kur e kupton që meriton më shumë”.

collageuhenca.jpg

Me gjithë këto ndryshime, ajo na ka vërtetuar se i shkon çdo lloj ngjyre! Duket bukur apo jo?!

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00089097023010254
    array(1) { ["section"]=> string(100) "enca-i-thote-ciao-look-ut-qe-kishte-ndryshon-pamjen-ne-menyre-drastike-veshtire-ta-njihni-foto-35447" }