INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Emocionuese dhe prekëse! Rita Ora “djeg” skenën e qan së bashku me publikun për AVICII-n, mos e humbisni! [VIDEO]

Emocionuese dhe prekëse! Rita Ora “djeg” skenën e qan së bashku me publikun për AVICII-n, mos e humbisni! [VIDEO]

Publikuar më: 20:11 27-04-2018

Vdekja e Avicii-t i tronditi të gjithë, por Rita Ora me siguri e ka përjetuar më shumë! Rita Ora ka nisur turin e saj muzikor dhe ka përformuar para publikut të Holandës, shtet i cili ka festuar “Ditën e Mbretit”, por sigurisht që nuk mund t’i kushtonte disa minuta të bukura Avicii-t.

Në një moment, teksa po qëndronte në skenë, Rita thotë disa fjalë për Aviciin, qan në skenë dhe performon këngën “Lonely Together”, një bashkëpunimin me Dj që u nda nga jeta para pak ditësh.  Jo vetëm që shpërtheu në lot vetë, por edhe emocionoi të gjithë publikun e pranishëm.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0042779445648193
    array(1) { ["section"]=> string(112) "emocionuese-dhe-prekese-rita-ora-djeg-skenen-e-qan-se-bashku-me-publikun-per-avicii-n-mos-e-humbisni-video-56576" }