INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Elvana ndryshon stil, nuk do ta besoni si duket tani [FOTO]

Elvana ndryshon stil, nuk do ta besoni si duket tani [FOTO]

Publikuar më: 16:12 12-10-2017

Elvana është pjesë e vëmëndjes edhe pa muzikë.

Ndërkohë që fansat presin këngën dhe klipin e sja të ri, ajo sapo serviri setin e ri fotografik. Këtë herë ka ardhur mjaft ndryshe, me një stil të ndryshuar që ngjan me atë francez. Ajo që bie në sy këtë herë janë ngjyrat  bardhë e zi të fotove. A është ky look-u i klipit të ri?

ffgg.png

uyioo.png

dfgvdfgbf.png

ukiliooli.png

ikuiuyi.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00096702575683594
    array(1) { ["section"]=> string(62) "elvana-ndryshon-stil-nuk-do-ta-besoni-si-duket-tani-foto-38799" }