INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elvana Gjata ‘vjedh’ Instagramin e Besa Kokëdhimës! Ja çfarë thotë në videon qesharake [FOTO]

Elvana Gjata ‘vjedh’ Instagramin e Besa Kokëdhimës! Ja çfarë thotë në videon qesharake [FOTO]

Publikuar më: 17:27 24-09-2018

Këtë vit Elvana Gjatën e kemi parë më aktive se kurrë në skenën e muzikës si ndërkombëtare po ashtu dhe shqiptare, me projekte të suksesshme njëri pas tjetrit mund të themi se ky vit ka qenë plotësisht i saji.

Por, veç projekteve të saj Elvana shpesh na shfaq dhe anën e saj jashtë kornizave të këngëtares, atë të një shoqeje mjaft ‘gallatë’ e plot humor.

Këtë e kemi parë si në videot mjaft qesharake që ajo dhe Ermal Mamaqi bëjnë, e së fundmi Elvana ka vendosur të “tallet” pak në Instagramin e mikeshës së saj mjaft të ngushtë Besa Kokëdhima.

Në një video në Instastories Elvana ka bërë fytyra qesharake teksa thotë:

“Hë, po prisni Besën eee”?.

Epo çmund të themi tjetër veçse “friendship goals”.

elvana.jpg

elvana1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0067551136016846
    array(1) { ["section"]=> string(94) "elvana-gjata-vjedh-instagramin-e-besa-kokedhimes-ja-cfare-thote-ne-videon-qesharake-foto-72839" }