INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elvana Gjata i bën dedikimin e bukur këtij mashkulli dhe nuk është as Ledri as John Shahu: Çfarë do bëja pa ty...[VIDEO]

Elvana Gjata i bën dedikimin e bukur këtij mashkulli dhe nuk është as Ledri as John Shahu: Çfarë do bëja pa ty...[VIDEO]

Publikuar më: 21:51 03-07-2018

Këngëtarja Elvana Gjata në një bashkëpunim me Ledri Vulën dhe John Shahu kanë sjellë një këngë mjaft ritmike. ‘Mike’ shoqëruar me një videoklip plot ngjyra dhe hare tregon historinë e dy të dashuruarve që prej fëmijërisë. Në vetëm një ditë kjo këngë ka shkuar mbi 1.1 milion klikime dhe pas falënderimeve për Ledrin dhe John Shahun, Elvana ka dhe një person shumë të rëndësishëm për të falënderuar. .

Bëhet fjalë për AndyGramm, me të cilin bashkërrugëtuan edhe në ‘Threedots’ dikur, njëherë e një kohë, dhe të pandashëm janë edhe sot.

Rolin e Andyt, këngëtarja e ka treguar më së miri përmes një postimi në Instagram ku ndan këngën e re ‘Mike’.

‘Çfarë do bëja unë pa ty?’ – shprehet Elvana duke iu referuar menaxherit të saj, Andit.

What would i do without you ?? @andygramm #mike

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.012304067611694
    array(1) { ["section"]=> string(121) "elvana-gjata-i-ben-dedikimin-e-bukur-ketij-mashkulli-dhe-nuk-eshte-as-ledri-as-john-shahu-cfare-do-beja-pa-ty-video-63682" }