INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Elvana Gjata dhe Enca ju paralajmërojnë surpriza [FOTO]

Elvana Gjata dhe Enca ju paralajmërojnë surpriza [FOTO]

Publikuar më: 14:57 06-10-2017

Dy këngëtare të cilat synojnë tregun ndërkombëtar ju paralajmërojnë surpriza…

Enca dhe Elvana Gjata janë ndër kengetaret shqiptare më të pëlqyera në vend si dhe shumë të përfolura në median roze. Vajzat duket se i janë futur punës në studio. Ishte Elvana ajo që publikoi foto dhe video nga studio ku punonte dhe linte të kuptohej se shumë shpejt do të dëgjojmë përsëri këngë nga ajo. Pas saj edhe këngëtarja e shumë hiteve, Enca ka paralajmëruar ndjekësit e saj se shumë shpejt do të ketë këngë nga ajo duke postuar kështu foto nga studio. Presim që vajzat të shkëlqejnë dhe këngët e tyre të dëgjohen ngado. Pse jo një bashkëpunim mes tyre nuk do ishte keq./intv.al/

elvvv.jpg

encaaaa.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025589466094971
    array(1) { ["section"]=> string(59) "elvana-gjata-dhe-enca-ju-paralajmerojne-surpriza-foto-38267" }