INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elvana dhe Flori do të performojnë për Ditën e Pavarësisë së Kosovës të njëjtën këngë? Ja ku do t'i shohim këngëtarët [FOTO]

Elvana dhe Flori do të performojnë për Ditën e Pavarësisë së Kosovës të njëjtën këngë? Ja ku do t'i shohim këngëtarët [FOTO]

Publikuar më: 15:22 11-02-2019

Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi padyshim kanë qenë dyhsja më e përfolur në showbizz-in shqiptar muajt e fundit. 

Pas ngjarjes së Bllokut duket s eelvana, pas disa kohësh mungese në skenën shqiptare do të rikthehet në Ditën e Pavarësisë së Kosovës. 

E ndonëse në media ka qarkulluar me shpejtësi ky lajm nuk dihet me siguri nëse do të ndodhë vërtet këshut, pasi vetë këngëtarja nuk ka lajmëruar për këtë. 

Ndër të tjera këngëtarja thuhet se do të performojë këngën "Kuq e Zi", e cila ka qenë bashkëpunim me florin.

Sa i përket kantautorit ai ka treguar nëpërmjet Instastories se do të performojë për Ditën e Pavarësisë së Kosovës, por jo në Prishtinë. 

Flori do të performojë në një club në zvicër me datë 16 shkurt, për kosovarët atje.

Nuk dimë detaje të tjera për performancën e tij atje, por a dfo t'a këndojë dhe Flori këngën Kuq e Zi ashtu si dhe elvana? A do të këndojnë versionin e tyre së bashku apo do të sjellin versione të reja pa zërin e njëri-tjetrit, ashtu siç kantautori bëri në festën e fundvitit në Tiranë, ku e solli këngën në Shehsin Skëndërbej pa zërin e këngëtares? 

Këto mbeten për t'u parë! 

floriiiewqrrge.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082459449768066
    array(1) { ["section"]=> string(127) "elvana-dhe-flori-do-te-performojne-per-diten-e-pavaresise-se-kosoves-te-njejten-kenge-ja-ku-do-t-i-shohim-kengetaret-foto-86711" }