INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Eliza Dushku rrëfeu se është abuzuar seksualisht, reagon Arnold Schwarzenegger [FOTO]

Eliza Dushku rrëfeu se është abuzuar seksualisht, reagon Arnold Schwarzenegger [FOTO]

Publikuar më: 09:49 16-01-2018

Pas skandaleve të ndodhura prej vitesh të tëra në Hollywood dhe të bëra publike vetëm tani, së fundmi mësuam edhe rrëfimin e aktores shqiptare.

Eliza Dushku, nëpërmjet një statusi të gjatë të bërë në Facebook, tregoi eksperiencën e saj të hidhur në moshën 12 vjeçare  me ish koordinatorin e dublantëve, Joel Kramer. Përveç mbështetjes që mori nga miq dhe kolegë, ka reaguar edhe aktori i njohur Arnold Schwarzenegger i cili tha:

 “E sigurt që diçka do të bënim (po ta dinim). Jam i shokuar dhe i trishtuar për Elizën, por edhe krenar. Përveçse është një grua e talentuar, e mrekullueshme, është kaq kurajoze.”

nintchdbpict000378003381-e1515876567907.jpg

864b9b6b547a58bb89348f46c2b15cc3.jpg

af80550762bbb7514446ecf3af4096cb.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003756046295166
    array(1) { ["section"]=> string(88) "eliza-dushku-rrefeu-se-eshte-abuzuar-seksualisht-reagon-arnold-schwarzenegger-foto-47639" }