INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Elita poston foton provokuese por Gjiko lë komentin epik dhe ua mbyll gojën të gjithëve [FOTO]

Elita poston foton provokuese por Gjiko lë komentin epik dhe ua mbyll gojën të gjithëve [FOTO]

Publikuar më: 17:03 12-01-2018

Ajo është një ndër moderatoret më të simpatike vend. Elita së fundmi ndodhet me pushime me të dashurin e zemrës, reperin e njohur Gjiko. Dyshja këtë herë kanë vendosur t’i qëndrojnë larg të ftohtit në Shqipëri dhe kanë udhëtuar për në Maldive. Në foton e fundit të postuar nga pushimet Rudi shihet mjaft seksi dhe provokuese. Vlen të thuhet se shumë lehtë ne foton e fundit mund të krahasohet me personazhin e animuar, Pokahontas. Por komenti  i cili mori vëmendje tek kjo foto ishte ai i të dashurit të saj.

"Foto nga Tarzani Gjiko", shkruan reperi , duke u bërë të ditur të gjithëve që Elita i poston këto foto me dijen e tij dhe fotografi është vetë ai./intv.al/

73337-640-0-5a58b112620f4.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00086879730224609
    array(1) { ["section"]=> string(98) "elita-poston-foton-provokuese-por-gjiko-le-komentin-epik-dhe-ua-mbyll-gojen-te-gjitheve-foto-47363" }