INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elgiti sapo i zbuloi këtë sekret Noizyt, si do të reagojë reperi? [FOTO]

Elgiti sapo i zbuloi këtë sekret Noizyt, si do të reagojë reperi? [FOTO]

Publikuar më: 13:23 18-04-2018

Ata të dy kanë bashkëpunuar disa herë bashkë ndërkohë që fansat presin atë të radhës.

Noizy dhe Elgiti janë mjaft të preferuar dhe numërojnë jo pak fansa. Producenti së fundmi ka zbuluar një sekret të reperit dhe ende nuk e dimë nëse ky i fundit ishte në dijeni apo jo. Mbrëmë ai postoi këtë foto në Instastorie ku në sfond dëgjohet kënga e Noizyt ‘100 kile’, producent i të cilës është vetë Elgiti. Shumë shpejt 200 kile’, shkruan kompozitori mbi video duke na lënë të mendohet se po vjen pjesa e dytë e këngës. Fansat e morën mesazhin. /intv.al/ 

30826217_10213699825443209_1374885290_o.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001453161239624
    array(1) { ["section"]=> string(74) "elgiti-sapo-i-zbuloi-kete-sekret-noizyt-si-do-te-reagoje-reperi-foto-55629" }