INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ekskluzive/ Niki Delijorgji pjesë e videoklipit të këngëtarit të famshëm shqiptar [VIDEO]

Ekskluzive/ Niki Delijorgji pjesë e videoklipit të këngëtarit të famshëm shqiptar [VIDEO]

Publikuar më: 17:34 07-12-2017

Niki Delijorgji ka surpriza për të gjithë ndjekësit e saj dhe të këngëtarit të famshëm shqiptar...

Ajo është një ndër modelet me të pëlqyera shqiptare, madje ka fituar “Miss Shqiperia 2012” por ka zgjedhur të jetojë në Angli pasi edhe puna e saj është e përqëndruar më shumë andej. Por normalisht edhe ajo si çdo personazh  i njohur, bazën e ndjekësve e ka në Shqipëri dhe këtë herë Niki Delijorgji ka zbuluar ekskluzivisht per intv.al se do të jetë pjesë e videoklipit të këngëtarit të famshëm shqiptar. Bëhet fjale për  Butrint Imerin, i cili së shpejti tregon se do të vijë më një këngë të re. Niki me siguri do të jetë ogur i mirë për Butrintin pasi pse jo mund të bëhet një klip viral, pasi edhe imazhi i saj është i kuruar dhe shpesh herë e krahasojnë si Kendall Jenner shqiptar. Ku i dihet mbase mund të arrijë sukses ndërkombetar si projekt./intv.al/ 

Niki Delijorgji & Butrint Imeri [BTS] from Armend Dumbo on Vimeo.

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00085306167602539
    array(1) { ["section"]=> string(92) "ekskluzive-niki-delijorgji-pjese-e-videoklipit-te-kengetarit-te-famshem-shqiptar-video-44238" }