INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ehh suksesi! TAYNA na prezanton me ''BABY-n'' e saj dhe me siguri do ju pëlqejë! [FOTO]

Ehh suksesi! TAYNA na prezanton me ''BABY-n'' e saj dhe me siguri do ju pëlqejë! [FOTO]

Publikuar më: 19:51 11-10-2018

Tayna është pa asnjë dyshim sensacioni më ri në muzikën shqiptare. Reperja e njohur po korr sukses të madh dhe mori një famë të jashtëzakonshme falë talentit të saj. Këngët e Tayna-s janë shndërruar në refrenin e preferuar të shumë prej nesh.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku rri në kontakt me ndjekësit e saj, të cilët i mban të “update-uar”me foto e video të ndryshme si nga përditshmëria ashtu edhe nga jeta profesionale.

Ajo ka vetëm 4 projekte muzikore në repertorin e saj, por siç duket ato i kanë sjellë goxha të ardhura parash dhe ka investuar. Tayna ka blerë një makinë dhe këtë ua tregoi ndjekësve të saj duke shkruar: “My cute little baby”. 

 

das.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031628608703613
    array(1) { ["section"]=> string(85) "ehh-suksesi-tayna-na-prezanton-me-baby-n-e-saj-dhe-me-siguri-do-ju-pelqeje-foto-74937" }