INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Eh moj Lori ç’na ke bërë! Si të vishemi gjatë përditshmërisë sonë frymëzuar nga blogerja e famshme

Eh moj Lori ç’na ke bërë! Si të vishemi gjatë përditshmërisë sonë frymëzuar nga blogerja e famshme

Publikuar më: 12:44 06-05-2018

Ndoshta një nga pyetjet më të shpeshta që i bëjmë vetes është “çfarë do të veshim sot?”. Ndodh që zgjohemi në mëngjes dhe mendimi ynë i parë është se si do të vishemi në punë, shkollë apo dhe në një kafe me miqtë. Në dukje mund të duket e thjeshtë, por të zgjedhësh një veshje që mund ta veshësh në përditshmërinë tënde është disi e vështirë dhe e komplikuar. Veshjet gjatë ditës mund të na duken dhe shumë të mërzitshme dhe nuk mund të marrim asnjë sadisfaksion nga ajo çfarë ne kemi veshur. Por kjo gjë duhet të marrë fund vajza! Edhe një veshje gjatë përditshmërisë sonë mund të duket shumë stil dhe bukur nëse ti e kombinon atë siç duhet. Sidomos që tani jëmi në periudhën më të artë të Instagramit, kemi shumë mundësi për të marrë frymëzim, mjafton që të klikojmë profilin e blogereve dhe ja ‘llampa juaj’ u ndriçua. Sot ne kemi përzgjedhur blogeren e njohur Lori Hoxha, e cila me stilin e saj të veçantë, me qëllim apo jo, na ka treguar në profilin e saj disa veshje që mund të jenë perfekte gjatë përditshmërisë sonë. Faleminderit Lori!

same but different

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

?

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

casually

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

when two libras get together @edvinameta

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

a break

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

push a button and I skur wo wo wo

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

tirana

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

stopped for that big mac

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

london ☎️

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

island nights

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

in that @bodaskins leather

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

really tho?

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

laters baby??

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

✨?✨

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0044090747833252
    array(1) { ["section"]=> string(102) "eh-moj-lori-c-na-ke-bere-si-te-vishemi-gate-perditshmerise-sone-frymezuar-nga-blogerja-e-famshme-57454" }